Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 21 листопада 2016
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2016/11/21/gurt-garage-band-prezentuvav-svii-pershii-klip-u-kropivnitskomu-foto-.htm
новини, 21 листопада 2016

Гурт «Garage Band» презентував свій перший кліп у Кропивницькому (ФОТО, ВІДЕО)


Сьогодні, 21-го листопада, в Прес-клубі відбулася презентація кліпу на пісню гурту «Garage Band» про місто Кропивницький.


За словами соліста та керівника гурту Ярослава Стаса, кліп знімали на даху ТЦ «Копилка». Режисер кліпу - Зоя Богдашова, оператор - Геннадій Зорін.


Участники гурту «Garage Band» - Євгее Татаренко (барабанщик), Дмитро Єрьомін (клавіші), Сергій Сметана (баян), Юрій Мусієнко (бас гітара), Василь Стоян (тромбон, гітара).


Під час прес-конференції Ярослав Стас розповів:


"В нас не просто колектив, у нас сім'я. Ми давно знаємо один одного. Як створили колектив, то стали більше спілкуватися, бачитися. А сам кліп створили дуже швидко, оскільки ідея пісні – те, що наболіло, що хотілося – те розказали людям. Нічого не вигадували, заспівали і показали те, що робиться в місті і країні".


Один із учасників гурту Василь Стоян повідомив: 


"Тема пісні з'явилася сама собою. Слова писали так: кожен по слову, по фразі і отримали ось такий результат". 


Хлопці зауважили, що текст містив і нецензурні слова, але їх перерифмували, оскільки розраховували на слухачів усіх вікових категорій.  


Ярослав Стас додав:


"Репетиції наші проходять весело, бо весела компанія. Ми "правильні" музиканти - алкоголю не вживаємо, а просто маємо почуття гумору. Репетируємо в гаражі, від того і назва. Що стосується кліпу, то довше думали над музикою, ніж над словами. Але творчість наша проста, для пересічних людей. Щоб була зрозуміла всім. І в селі нас слухають із задоволенням, і в місті. Нас гарно сприймають. Більше знають за межами області".


Під час прес-конференції учасники гурту подякували за співпрацю режисеру Зої Богдашовій, оператору Гені Зоріну, а також власнику ТЦ "Копілка" Михайлу Бежану, який дав дозвіл знімати деякий відеоряд на даху супермаркету.


Наприкінці прес-конференції Ярослав Стас зізнався: "Я думав, що після цієї пісні ми будемо персоною нон-грата. Па площі, у День міста, виконували цю пісню на свій страх і ризик. Але людям сподобалося, вони підтанцьовували і навіть намагалися нам підспівувати. Тож, попри те, що деякі персони рекомендували нам змінити певні слова у пісні, робити цього ми не збираємося". 


Керівник гурту Ярослав Стас - (066) 787-18-77.
5193Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: