Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 10 червня 2014
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2014/06/10/z-1-lipnja-obsjag-dopomogi-pri-narodzhenni-ditini-zbilshitsja-na-10-tisjach-griven.htm
новини, 10 червня 2014

З 1 липня обсяг допомоги при народженні дитини збільшиться на 10 тисяч гривень

З 1 липня обсяг допомоги при народженні дитини збільшиться на 10320 грн і становитиме 41 280 грн, що передбачено законом України "Про запобігання фінансової катастрофи і створення передумов для економічного зростання в Україні".

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства соціальної політики України, передає кореспондент "Новин Кіровоградщини". 

"З метою оптимізації соціального захисту сімей із дітьми допомога при народженні дитини та на догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку об'єднано в один вид – допомога при народженні дитини. Окрім того, відтепер сума не залежатиме від того, якою ця дитина народилася: першою, другою, третьою і т.д., – державою встановлено фіксований розмір допомоги – 41 280 грн", – йдеться в повідомленні.

У Мінсоцполітики уточнили, що відразу після народження дитини сім'ї буде виплачуватися 10 тис. 320 грн. Решту (30960 грн) родина отримуватиме протягом 36 місяців – по 860 грн щомісяця. Якщо член сім'ї, який отримує допомогу, вирішить вийти на роботу, виплати триватимуть до досягнення дитиною 3 років.

Час перебування члена сім'ї у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку зараховується до трудового стажу.

"Звертаємо увагу на те, що допомога, яку призначено до 1 липня 2014 року, не переглядатиметься, а виплачуватиметься в тих самих розмірах і термінах, адже, згідно з законом України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", допомога при народженні дитини надається в розмірі, встановленому на дату народження дитини", – зазначили в Мінсоцполітики.


762Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: