![](/data/articles/060/995/60995/images/101309/medium-19c0f112-5e20-4d6b-ad8e-41963db006f9.jpg)
Як зазначають організатори, тренінг проведуть президентка Обласної Федерації Хортингу Ганна Мужинська та психологиня Оксана Клименченко.
Ганна Мужинська розкаже про фізичну самооборону, оскільки проводить заняття з сучасного бойового мистецтва. Оксана Клименченко психологиня з двадцятидворічним досвідом, консультує сімейні пари, є сертифікованою психотерапевткою у методі Позитивна психотерапія.
Тренінг пройде у вівторок, 7 березня, о 16:30 у Гончаренко-центрі за адресою Велика Перспективна, 4а. Необхідно заздалегідь зареєструватись за посиланням і без нагадувань приходити.
Курс складатиметься із трьох тренінгів, які проводитимуть по вівторкам: 7 березня, 14 та 21 березня о 16:30.