Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Кропивницький Гончаренко центр
Дата: 1 листопада 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2022/11/01/zanjattja-z-maljuvannja-dlja-doroslih.htm
афіша, 1 листопада 2022

Заняття з малювання для дорослих

Кропивницький Гончаренко центр
Невеликі олівцеві замальовки - це популярна техніка, яка називається "скетчинг". Кожної середи о 16.00 безкоштовні заняття зі скетчингу для дорослих проводить у Кропивницькому Гончаренко центрі пані Марина Кашлакова. 

За її словами, скетчинг - це спосіб швидко мислити, миттєво вловлювати суть, приймати рішення, реагувати на чистому аркуші паперу. Скетчинг - це про звичайне життя! І бути художником тут зовсім не обов'язково. Ви просто можете бути собою.


Папір та матеріали для малювання кожен приносить сам. Приходьте познайомитись, запрошує пані Марина. Участь у заході, як і у всіх заходах завжди у Гончаренко центрі, безкоштовна! Щоб взяти участь у занятті, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/zS9PkLl - і без зайвих запрошень та нагадувань приходьте.

Центр працює за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні!

Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги заняття припиняється і відвідувачів центру можуть піти в укриття поруч із центром заради безпеки (до готелю "Рейкарц" або до фабрики "Зорянка") . Дітей (навіть разом із батьками) центр не може запрошувати та приймати на заходах з огляду на активну фазу бойових дій, котрі провадить росія в Україні. Зверніть на це увагу!!!!


6101Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: