Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор:
Дата: 27 червня, 15:15
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2022/06/27/potantsjuemo-u-ritmi-valsu-na-dahu-.htm
афіша, 27 червня, 15:15

Потанцюємо у ритмі вальсу... на даху?

Кропивницький Гончаренко Центр за підтримки Жіночого Альянсу за Обмін Знаннями (WAKE, США) продовжує освітній проект «Світогляд», мета якого – дати внутрішньо переміщеним особам, котрі переїхали у Кропивницький внаслідок рашистської агресії, можливість поділитися своїми знаннями та досвідом.

Ми плануємо запросити 50 лекторів і лекторок  із числа ВПО, які проведуть кожен по одній події у Гончаренко центрі – це будуть лекції та\або майстер-класи для місцевих жителів та вимушено переміщених осіб на різноманітну тематику.

Зокрема, у четвер, 30 червня проведе майстер-клас Дмитро Шевченко, керівник зразкового ансамблю спортивного бального танцю "Натхнення" із міста Слов'янськ, суддя змагань та людина, закохана у бальні танці.


"Вальс - це танець елегантності та впевненості. Ай да з нами у мандрівку по його мелодіям!?" - запрошує Дмитро, і пропонує потанцювати... на даху.

Заповніть анкету, щоб ми знали, на яку кількість людей розраховувати - https://cutt.ly/JKOeQsP - і без нагадувань приходьте у четвер, 30 червня (початок о 18.00, будь ласка, не запізнюйтесь). Якщо буде дощова погода, майстер-клас проводити не плануємо, перенесемо на іншу дату.

Працюємо за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер").

WAKE - це Жіночий Альянс за Обмін Знаннями, чия місія полягає в тому, щоб використовувати технології для розширення прав і можливостей жінок у всьому світі. WAKE об’єднує інноваційних лідерок у сфері прав жінок із високим ступенем впливу з технологічними інструментами та досвідом, щоб допомогти їм прискорити свій вплив і масштабувати свою роботу. WAKE співпрацює з компаніями, організаціями та приватними особами, щоб використовувати технологію, а також залучати технологів та експертів, щоб максимізувати результати для місцевих партнерів. ФБ: https://www.facebook.com/WakeInternational

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні!  Щоб бути у курсі новин Гончаренко центру, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop 

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги ви можете піти в укриття поруч із центром заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ВІКОМ ДО ЧОТИРЬОХ років ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!

1031Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: