Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Кропивницький Гончаренко центр
Дата: 14 грудня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2021/12/14/suchasni-mifi-ukraini-pravoslavnii-mif.htm
афіша, 14 грудня 2021

Сучасні міфи України: Православний міф

Кропивницький Гончаренко центр

Якою є роль релігії у житті сучасного українського суспільства? Ті, хто вважає себе віруючими, часто згадують про релігію два-три рази на рік, по великих святах в прямому сенсі. Ті, хто ставиться до релігії уважніше, нерідко зосереджують свою увагу на її зовнішній, формальній складовій.

Всі інші є нечисленними і не мають особливого впливу на суспільні процеси, вважає Олександр Говорухін, який запрошує вас до дискусії у рамках зустрічі на тему "Сучасні міфи України: Православний міф".

Він нагадує, що протягом сотень років роль і місце православ’я в світогляді наших пращурів були дуже і дуже вагомими. Символи, якими пронизані церковні обряди, люди могли не дуже й добре розуміти, але це не заважало їм поселятися у підсвідомості і багато в чому визначати поведінку цілих поколінь.

Хочете дізнатись докладніше і подискутувати? Приходьте у суботу, 18 грудня, у Кропивницький Гончаренко центр, де о 14:00 почнеться зустріч з Олександром Говорухіним. Обіцяємо цікаву дискусію та чимало інсайтів!

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/AYDvzEm - і чекайте на повідомлення у Вайбері/Телеграмі, в якому буде нагадування від адміністраторки центру напередодні. Будь-ласка, прямо зараз запишіть собі номер телефону центру, щоб ви побачили це повідомлення: 050-884-97-16

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Працюємо за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку, піднімайте голову - шукайте вивіску ,-)

А щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop


5025Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: