Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор:
Дата: 23 жовтня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2017/10/23/anons-masovih-zahodiv-biblioteki-im-shevchenka-23-29-zhovtnja-.htm
афіша, 23 жовтня 2017

Анонс масових заходів бібліотеки ім. Шевченка (23 - 29 жовтня)


Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує на різноманітні заходи. 


25 жовтня о  14:00 у відділі комп’ютерних технологій та  забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Створення привітальної листівки за допомогою он-лайн сервісів».


25 жовтня о 14:30 бібліотекарі відділу підліткового читання запрошують всіх охочих на вечірку таємниць «Очевидне неймовірне».На нашій розважальній програмі ви познайомитеся з осінніми святами та особливостями їх святкування в різних країнах світу. На вас чекають багато цікавих конкурсів , вікторин, а також заохочувальні призи.


27 жовтня об 11 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують дошкільнят на «Story-time». На вас чекають: інтерактивне голосне читання казки про дракона та знайомство з енциклопедією казкових героїв.


Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати  до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.


990Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: