Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: політика
Автор:
Дата: 11 липня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/politics/2019/07/11/tsrd-sluga-narodu-ta-ii-kandidat-danutsa-naroschujut-vidriv-vid-konkurentiv-u-kropivnitskomu.htm
політика, 11 липня 2019

ЦРД: «Слуга Народу» та її кандидат Дануца нарощують відрив від конкурентів у Кропивницькому


Вже близько 10 років сайти «весь Кіровоград», а згодом «Кіровоград24» та інші ЗМІ регіону співпрацюють з Центр Регіональних Досліджень, який у виборчий та міжвиборчий період проводить соціологічні дослідження зокрема в Кіровоградські області та містах регіону.


21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України.


ЦВК зареєструвала 22 політичні партії та 15 кандидатів по 99 ОВО (м. Кропивницький)


Зараз вашій увазі ми пропонуємо результати другого соціологічного дослідження в цій виборчій кампанії, яке здійснювалось в період з 2 по 9 липня 2019 року у місті Кропивницький Кіровоградської області. Було опитано 600 респондентів. Статистична похибка склала +/- 3,5%. Респондентам у Кропивницькому було задано два запитання: Якщо б вибори до Верховної Ради України відбулись сьогодні, за яку б з наступних політичних партій Ви проголосували? Та за кого з кандидатів у 99 виборчому окрузі віддали свій голос?


Порівняно з попереднім опитуванням зросла підтримка пропрезидентської партії «Слуга Народу», що очевидно пов’язано з рішучими діями Президента зокрема на митниці. Значно послабились позиції політичної партії колишнього Президента Петра Порошенка «Європейська солідарність». Що можна пов’язати з пасивністю представників цієї партії в місті та активізацією прихильників політичної сили Святослава Вакарчука «Голос».


«Слуга Народу» - 47,0%

ВО «Батьківщина» - 12,2%

«Опозиційна платформа - За життя» - 10,1%

«Голос» - 5,7%

«Силі і честь» - 5,1%

ЄС – 4,7%

«Громадянська позиція» - 4,2 %

РПЛ – 3,8 %

«Опозиційний блок» – 3,5%

Інші – 3,7 %


Порівняно з першим опитуванням значно зріс рейтинг висуванця президентської партії «Слуги Народу» журналіста Олександра Дануци, що можна пов’язати, як з ростом підтримки політичної партії від якої він балотується, так і з тим, що Дануца почав активну компанію в медіа та часто проводить зустрічі з виборцями майже стабільними залишаються рейтинги самовисуванця Костянтина Яриніча та представника ВО «Батьківщина» Олександра Цертія.


Що стосується мажоритарних кандидатів, то з величезним відривом від лідера опитування йде само висуванець Костянтин Яриніч. Третій – кандидат від «Батьківщини» Олександр Цертій.


Олександр Дануца, «Слуга Народу» – 31,7 %

Костянтин Яриніч, самовисування – 15,2%

Олександр Цертій, «Батьківщина» - 13,1 %

Анатолій Ларін, «Опозиційна платформа – За життя» - 7,3%

Олександр Горбунов, самовисування – 6,2%

Олег Персіянов, «Сила і честь» - 5,7 %

Іван Марковський, Аграрна партія – 5,1 %

Тігран Хачатрян, самовисування – 4,5%

Олег Шевченко, «Опозиційний блок» - 3,6%

Марина Осіпова, РПЛ – 3,3 %

Олексій Чалий, «Громадянська позиція» - 2,1%

Сергій Капітонов, ВО «Свобода» - 1,2 %

Володимир Зайченко, самовисування – 0,5 %

Олександр Рудненко, самовисування – 0,5 %фото - Politeka.net


1752Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Святослав17 липня 2019 13:09
0
Каким д*билом надо быть, чтобы за Ярыныча голосовать. Он только за месяц до выборов свою рожу начал показывать в фб и рекламе. Деятель х*ров.
Відповісти
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: