Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: політика
Автор: Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області
Дата: 7 вересня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/politics/2017/09/07/rjatuvalniki-organizovujut-dlja-silskih-zhiteliv-diskusiini-maidanchiki-schodo-pravil-bezpeki-voseni.htm
політика, 7 вересня 2017

Рятувальники організовують для сільських жителів «дискусійні майданчики» щодо правил безпеки восени

Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області


Протягом 5-6 вересня фахівці Служби порятунку Компаніївського району провели роз’яснювальну роботу із місцевими жителями у формі «дискусійних майданчиків», що передбачає активне спілкування на теми безпеки життєдіяльності в осінній період.


Рятувальники та селяни розмовляли про те¸ як вберегти свою оселю від пожеж, яких заходів необхідно вжити з настанням осіннього періоду, щоб підготуватись до опалювального сезону. Особливий акцент було зроблено за небезпеці спалювання пожнивних залишків, трави, бур’янів, сміття, адже вогонь за сухої та вітряної погоди поширюється миттєво, знищуючи все на своєму шляху.


Поряд з цим, повсякчас потребують уваги побутова електропроводка та електроприлади, неправильне використання та несправність яких можуть стати причиною загорянь. Також варто розпочати підготовку до опалювального сезону: запросити спеціалістів оглянути системи газового опалювання, вентиляції, пічного опалення та виконати рекомендації фахівців.


Під час зустрічі з фахівцями Служби порятунку громадяни загадали, як діяти при виявленні вибохонебезпечних предметів часів Другої світової війни: не чіпати предмет, позначити місце його знаходження та викликати рятувальників.


На завершення спілкування рятувальники роздали учасникам «дискусійних майданчиків» застережні листівки.


           2160Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: