Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: політика
Автор: ГО «Інтерньюз-Україна» на основі даних ГО «ТОМ 14»
Дата: 30 серпня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/politics/2017/08/30/proti-politseiskogo-vidkrito-provadzhennja-za-brehnju-v-deklaratsii.htm
політика, 30 серпня 2017

Проти поліцейського відкрито провадження за брехню в декларації

ГО «Інтерньюз-Україна» на основі даних ГО «ТОМ 14»

Поліцейський із Дніпра Сергій Євдокимов став одним із перших, проти кого прокуратура відкрила кримінальне провадження за брехню в декларації. Відомо, що він суттєво занизив вартість свого автопарку: мотоцикл Suzuki в декларації Євдокимова – у 30 разів дешевше ринкової вартості, а люксовий позашляховик Range Rover він придбав для дружини із півмільйонною знижкою. Розслідування розпочато за статтею 366-1 ККУ “Декларування недостовірної інформації”.

 Кримінальне провадження відкрила прокуратура Дніпропетровської області у відповідь на повідомлення юристів bihus.info. Батьком Сергія Євдокимова є колишній заступник Міністра внутрішніх справ Володимир Євдокимов. У 2014-му році молодший Євдокимов увійшов до складу засновників фермерського господарства “Валерія Л.М.”, але в декларації про це – ні слова. Сестра Сергія Євдокимова – Наталія Вєровчук – є засновницею п’яти приватних охоронних фірм. Однак, журналісти з’ясували, що, ймовірніше за все, цим бізнесом займаються саме батько та син Євдокимови.

Інфографіка створена ГО «Інтерньюз-Україна» на основі даних ГО «ТОМ 14».

2267Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: