Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: політика
Автор: Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області
Дата: 1 серпня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/politics/2017/08/01/rjatuvalniki-provodjat-zustrichi-z-trudovimi-kolektivami-ta-organizovujut-diskusiini-maidanchiki-.htm
політика, 1 серпня 2017

Рятувальники проводять зустрічі з трудовими колективами та організовують «дискусійні майданчики»

Прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області


З метою широкого інформування громадян щодо правил поведінки у літній період рятувальники Кіровоградської області постійно проводять зустрічі із трудовими колективами підприємств та організацій, а також організовують так звані «дискусійні майданчики» для громад сільських рад. Такі форми профілактичної роботи дозволяють охопити якнайширше коло людей і розповсюдити серед них знання про заходи з попередження пожеж та інших надзвичайних подій.


1 серпня такі заходи були проведено фахівцями Служби порятунку Олександрівського, Онуфріївського, Вільшанського та Олександрійського районів. Зокрема рятувальники Олександрівського районного відділу зустрілись із трудовими колективами Олександрівської, Єлизаветградківської, Веселівської сільських рад та провели виступи на тему: «Дотримання правил пожежної безпеки у літній період». В свою чергу Онуфріївські рятувальники провели бесіду в колективі районного управління Держказначейської служби.


«Дискусійні майданчики» були проведені у Вільшанському районі (Добрівська, Добрянська, Станкуватська, Маловільшанська сільські ради» та Олександрійському районі (Приютівська сільська рада). Рятувальники розповіли громадам сіл та селищ про заходи, які допоможуть не допустити пожежу в побуті, екосистемах, на робочому місці. Крім того, громадяни згадали правила поведінки на воді, в лісових масивах, дізнались, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів тощо.


Усі ці правила стисло викладені у тематичних листівках застережного змісту, які рятувальники завжди роздають під час зустрічей із людьми.


       3058Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: