Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: фотогалерея
Автор:
Дата: 2 червня, 10:19
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/photo/2022/06/02/vidbuvsja-vseukrainskii-tvorchii-inkljuzivnii-festival-nathnennja-bez-kordoniv-.htm
фотогалерея, 2 червня, 10:19

Відбувся “Всеукраїнський творчий інклюзивний фестиваль “Натхнення без кордонів”


1 червня 2022 року в рамках заходів зі святкування Міжнародного дня захисту дітей в онлайн-просторі Кіровоградського обласного ЦДЮТ відбувся відкритий Всеукраїнський творчий інклюзивний фестиваль «Натхнення без кордонів».


Організаторами фестивалю виступили: Український державний центр позашкільної освіти, департамент освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації, Міжнародна асоціація позашкільної освіти, Кіровоградський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Народна Академія творчості інвалідів», комунальний позашкільний навчальний заклад «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», «Молодіжне громадське об’єднання «Центр».


Популяризація та підтримка інклюзивної творчості дітей та молоді з особливими потребами є основним пріоритетом громади як у звичайні, так й у найскладніші часи, тож до участі в конкурсній програміфестивалю у заочному форматідолучилосьпонад 500 учасників з 16 областей України та із-закордону. Під час яскравої та насиченої програми глядачі та учасники фестивалю могли ознайомитись з роботами, представленими у номінаціях«Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Вокальне мистецтво», «Музичне мистецтво», «Театральне мистецтво» та «Хореографічне мистецтво».


Талановиті, творчі, натхненні виконавці презентували на фестивалі свої конкурсні роботи


В рамках роботи номінації«Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво»,була представленавіртуальна виставка робіт конкурсантів «Мозаїка мрій»:


·  https://youtu.be/JsorUWdYsbo

·  https://youtu.be/YN0RWT0pqyA

·  https://youtu.be/pyVgwYIj57E


та розважальний калейдоскоп майстер-класів від керівників гуртків Кіровоградського обласного ЦДЮТ: https://youtu.be/i5poHvEj9g4


Для презентації конкурсних робіт номінацій«Вокальне мистецтво» та «Музичне мистецтво» була створена інтерактивна карта виступів «Зірки моєї України»: https://lyssi.net/interactive/inkkarta


Під час активностей номінацій"Театральне мистецтво" та "Хореографічне мистецтво" були представлені на широкий загал творчі номери конкурсантів: https://youtu.be/N2jpgZ4_h_Y


Яскравим фіналом свята творчості та рівності став Гала-концерт учасників усіх номінацій: https://youtu.be/N7UWOE16-rY


Більшість конкурсних відеостворювалося нещодавно, в умовах воєнного стану. Кожен учасник фестивалю заслуговує на увагу та захоплення, кожен надихає.


Фестиваль «Натхнення без кордонів» – це можливість для учасників розкрити потенціал, обмінятися досвідом, відчути себе творчою частиною суспільства.


Наші контакти:


e-mail: [email protected]

Фб-сторінка закладу: facebook.com/kocdut

Сторінка в мережі Instagraminstagram.com/kocdut/

Телеграм-канал: https://t.me/kocdut_kr


425Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: