Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: фотогалерея
Автор: Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
Дата: 21 серпня, 10:48
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/photo/2020/08/21/na-kirovogradschini-vidbuvsja-oblasnii-chempionat-zi-strilbi-sered-politseiskih.htm
фотогалерея, 21 серпня, 10:48

На Кіровоградщині відбувся обласний чемпіонат зі стрільби серед поліцейських

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області


Місцем проведення заходу став полігон стрілецького клубу «ARMS CLUB». У змаганнях взяли участь 60 поліцейських, представники 16 команд із числа працівників Головного управління Нацполіції області та територіальних підрозділів.


Мета змагань - визначення індивідуального рівня стрілецької та професійної майстерності правоохоронців, злагодженість їх дій в складі груп реагування, удосконалення практичних навичок зі стрільби, перевірка здатності переносити фізичні та емоційні навантаження, і головне – зміцнення командного духу поліцейських та їх прагнення до перемоги.


Учасники чемпіонату змагалися у особистому та командному заліку. Їм необхідно було виконати низку вправ в різних умовах, з різних положень та перенесенням вогню по мішенях.


Оцінювали результати змагань представники комісії у складі головного судді – заступника начальника ГУНП в області Сергія Котиги, помічника головного судді - начальника тренінгового центру управління Нацполіції області Сергія Дівчука, судді - керівника ГО «ARMC CLAB» Дмитра Борисенка.


В результаті напруженої боротьби перемогу у чемпіонаті з практичних стрільб здобула команда Олександрійського відділу поліції, друге та третє місця розділили між собою команди управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП та управління патрульної поліції області.


У особистому заліку абсолютним переможцем став представник управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП в області майор поліції Володимир Шуть. До трійки найвлучніших стрільців увійшли представники Гайворонського відділу поліції та управління патрульної поліції області - лейтенант поліції Олег Охріменко і майор поліції Євген Нікітін, які посіли друге та третє місця.


Переможці змагань отримали від керівника Головного управління поліції області кубки, медалі та грамоти.


Роман Козьяков привітав учасників чемпіонату з успішними виступами та побажав і надалі удосконалювати свій професійний рівень і практичні навички, необхідні для захисту життя  і здоров’я громадян від злочинних посягань.243Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: