Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: фотогалерея
Автор: Jane&Vika Creative Group, фото - Олена Карпенко
Дата: 10 грудня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/photo/2018/12/10/ja-nova-versija.htm
фотогалерея, 10 грудня 2018

Я. Нова версія

Jane&Vika Creative Group, фото - Олена Карпенко


Проект «Я. Нова версія» від творчої групи «Jane&Vika Creative Group» почав втілюватися у життя. Протягом найближчих місяців відомий та популярний проект «Леді Єлисаветграду», що кілька років поспіль тішив око глядачів у вигляді настінного календаря, перейшов у новий формат.- Ми поставили крапку і зробили крок у майбутнє. Із формату друкованих календарів – у простір цифрових фото. Незмінним залишається об’єкт зусиль нашої творчої команди – жінка у центрі всесвіту. У всіх її проявах: я – як особистість, я – у стосунках, я – у соціумі, - говорить співавторка ідеї Жана Січкарь.Творча команда запросила до участі 12 жінок, які разом із лайф-коучем Аллою Поярковою зробили апгрейд думок та почуттів, розглянули звичні стилі та моделі поведінки, зробили зупинику і отримали ковток натхнення. Після мотиваційного тренінгу дівчата потрапили до рук стилістика та майстрині візажу Наталі Горбачової та портретиста Макса Власенка. Вони створили справжнє диво - за щирої підтримки численних партнерів: дякуємо шоу-руму «Shade of pioni», мережі магазинів хутра у ТЦ «ЦУМ» та ТЦ «Манхеттен», виробницям прикрас Валерії Кравцовій та Анастасії Денисовій!- Наша мета – не тільки зробити гарні знімки, хоча фотосесія вже суттєво піднімає настрій учасницям та налаштовує всіх на приємний лад, але й провести певну арт-терапію, релаксацію, мотивувати до віднайдення внутрішніх ресурсів, перегляду цінностей, ідентичностей та, зрештою, познайомити між собою цікавих, яскравих і успішних леді нашого міста та області
, - розповідає співавторка ідеї Вікторія Талашкевич.Перший день проекту – це був мотиваційний тренінг, що його провела Алла Пояркова, - відбувався у локаціях Бізнес-школи «WAKE UP». Другий день – арт-терапевтична фотосесія, яку провели Наталя Горбачова та Максим Власенко, - пройшов у локаціях студії «Brow Bar». Тут над створенням образів учасниць працювали також Тетяна Смук, Діана Тарасюк, Ольга Якубовська та Юлія Лук'яненко.Вже незабаром чекайте на результати проекту, а поки що дивіться репортаж, що його створила Олена Карпенко. Попереду – святкова вечірка із врученням фото учасницям, а вже у новому році – наступна хвиля проекту.Що ви отримуєте, беручи участь у проекті?
- Робота з коучем - розкриття власного потенціалу, перезавантаження
- Робота з фотографом – навчаєтесь почуватися вільно перед камерою
- Робота зі стилістом – пошук і підбір образу, макіяжу, свого роду арт-терапія
- Красивий конверт із трьома надрукованими фото, а також флешка – із усім «робочим матеріалом», що його зніматиме для вас портретист
- Заключна вечірка для всіх учасниць проект
- Розміщення вашого фото у журналі Журнал ЛанруЖ та на сайтах Тусовка на Кіровоградщині і Кіровоград24: портал про містоВартість участі: 5000 грн. Тільки 10 учасниць!


Телефонуйте, записуйтесь (Вайбер, Телеграм) 066-328-40-48 – Жанна Січкарь, 050-321-39-19 – Вікторія Талашкевич


Організаторки проекту – творча група «Jane&Vika»: Жанна Січкарь та Вікторія Талашкевич. Креативна команда проекту: Стиль, візаж – Наталя Горбачова, “Brow Bar”, фотограф-портретист – Максим Власенко, залучені експерти: Алла Пояркова та інші тренери Бізнес-школи «WAKE UP».

348Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: