Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: фотогалерея
Автор: Ірина Полулях, фахівець медіа-групи ДНМУ
Дата: 18 травня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/photo/2018/05/18/medichnii-universitet-doluchivsja-do-svjatkuvannja-dnja-vishivanki.htm
фотогалерея, 18 травня 2018

Медичний університет долучився до святкування Дня вишиванки

Ірина Полулях, фахівець медіа-групи ДНМУ


Вчора, 17 травня, в Україні відзначають День вишиванки. Святкують його не так давно, але за короткий час вишиту сорочку у третій четвер травня одягають все більше українців. Таке свято сьогодні є чудовою нагодою одягти вбрання, у якому ходили усі українці ще сто років тому, і яке вдалося не втратити аж до проголошення незалежності нашої держави. І хоча зараз вміння вишивати вже не передається з покоління в покоління, традиція носити вишиванку не забувається саме завдяки таким святам.


У Донецькому національному медичному університеті студенти та викладачі другого медичного і міжнародного медичного факультетів залюбки змінили цього дня білі халати на вишиванки. В університеті навчаються громадяни різних країн, тому День вишиванки є чудовою нагодою представити національні традиції українців.


У актовій залі асистент кафедри анатомії людини №2 Тамілла Асрієва разом з охочими студентами організувала святковий концерт та танцювальний флешмоб. Відкрили заходи виконанням національного Гімну. Привітала студентів та викладачів помічник ректора ДНМУ Алла Наволокіна та подякувала за активну участь у підготовці свята.


Студенти підготували слайд-шоу про минулорічне свято та створили відеоролик, у якому прочитали український вірш про вишиванку.


Зі сцени звучали українські пісні, їх виконували як студентки національного факультету, так іноземні студенти ДНМУ. Тимур з Узбекистану виконав класичну композицію «Ніч яка місячна» , а Тіматі з Гани разом зі студенткою Асею заспівали запальну пісню, розгорнувши наприкінці український прапор. Окрім цього, узбецькі студенти подарували глядачам андижанську польку.


Але без гопака та українських танців свято вишиванки було б неповним. Тож студенти обох факультетів провели танцювальний флешмоб під «Дикі танці» Руслани.


На завершення свята студенти медичного університету ще раз повторили танцювальний виступ біля «Янгола-охоронця» та зробили безліч фото як згадку про те, що щира посмішка і вишиванка здатні об’єднувати людей.


1528Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: