Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: фотогалерея
Автор: Вікторія Талашкевич
Дата: 29 березня 2016
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/photo/2016/03/29/v-kirovogradi-vidbudetsja-chergovii-blagodiinii-auktsion.htm
фотогалерея, 29 березня 2016

В Кіровограді відбудеться черговий Благодійний Аукціон

Вікторія Талашкевич


 У середу 27-го квітня 2015-го року у Кіровограді відбудеться Сьомий Великодній Благодійний Аукціон, який традиційно проходить у нашому місті напередодні великодніх свят. Організатори акції запрошують цінителів мистецтва, благодійників, журналістів зібратися у гостинних стінах обласного художнього музею, щоб придбати картини, надані художниками і галереями, а також взяти участь у добрій справі.


Цього року кошти, зібрані в результаті торгів, будуть спрямовані на потреби пацієнтів Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру. Не секрет, що рівень онкологічних захворювань серед мешканців нашого регіону досить високий, і ця біда торкається тисяч людей. Щоб покращити рівень послуг і полегшити доступ пацієнтів закладу до обстеження, Оргкомітет аукціону планує закупити спеціальне обладнання і встановити його у поліклініці, яку щодня відвідують сотні пацієнтів.


Що стосується лотів, виставлених на торги, то серед авторів картин як вже відомі на Кіровоградщині та поза її межами митці, так і молоді художники. Традиційно беруть участь в аукціоні Федір Лагно, Сергій Дрига, Фелікс Полонський, Людмила Кривенко, Ірина Кухаренко, Павло Олексієнко, Ольга Коломієць та інші. Щороку передають картини із власних колекцій Микола Цуканов та галерея «Єлисаветград» (цього разу це картина Анатолія Янєва), а також колекціонери Валерій Добробатько та Олександр Сіома, видавництво «Мавік» (цього року це картина Юрія Вінтенка). Також кілька років поспіль, із незмінним успіхом, передає на аукціон енергозберігаючі дизайнерські обігрівачі кіровоградський виробник і бренда опалювальних приладів UDEN-S. Цього разу це обігрівач  «Оберіг», на якому нанесено забарний геометричний візерунок - авторська ручна робота художників. Український орнамент тут символізує матеріальне благополуччя, багатство та достаток, традиційні червоний та чорний кольори –радість, пристрасть та кохання, силу й інтуїцію, а білий – здоров'я, чистоту та позитив.


В Оргкомітет аукціону входять директор Кіровоградського обласного художнього музею Тетяна Ткаченко, художник і завідуючий відділу музею - картинної галереї Петра Оссовського "Світ і Вітчизна" Анатолій Кімнатний та журналіст, керівник громадської організації «Прес-клуб реформ» Вікторія Талашкевич. Планується, як і у 2015-му році, що перебіг аукціону транслюватиме наживо он-лайн КІТ: Кіровоградське Інтернет-телебачення.


Нагадаємо, що Великодній Благодійний аукціон – це продаж картин, безоплатно наданих художниками та колекціонерами. У 2009-му році на першому аукціоні було зібрано 27 700 грн., і на ці кошти було придбано меблі та техніку для дитячого будинку «Наш Дім». У 2010-му році було зібрано 25 560 гривень, і придбано набір хірургічних інструментів для обласної дитячої лікарні. У 2011-му році було зібрано 70 000 грн., на які було придбано обладнання для гематологічного відділення тієї ж лікарні. У 2012-му році було зібрано 96 200 гривень на обладнання для операційного відділення обласної дитячої лікарні. Того ж року Оргкомітет акції було нагороджено відзнакою Асоціації благодійників України «Сяйво добра» за проведення Великоднього благодійного аукціону. У 2013 році було зібрано 113 тисяч на медичне обладнання для обласної дитячої лікарні. Тоді ж акцію було відзначено дипломом Першого Національного конкурсу «Благодійна Україна» у номінації «Благодійна акція року». У 2014 році за рішенням оргкомітету аукціон не проходив через складну суспільно-політичну ситуацію в країні. Проте у 2015-му році було вирішено поновити аукціон, під час якого зібрано 360 тисяч гривень і придбано обладнання для обласного госпіталю, де лікуються учасники АТО.


Щоб потрапити на Аукціон потрібно придбати квиток вартістю 100 грн. Всі кошти, виручені від продажу квитків і картин, йдуть на благодійні цілі. Минуло року, продаючи квитки, на початок аукціону вже було зібрано біля семи тисч гривень. Тож, звертайтеся!


Контактна інформація організаторів: Вікторія Талашкевич (телефон: 050-321-39-19, (0522) 27-36-10), Тетяна Ткаченко (телефон: (0522) 24-56-81, 050-64-33-7-33), Анатолій Кімнатний (телефон: (0522) 22-36-98, 050-512-69-25).


3788Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: