Розділ: фотогалерея
Дата: 6 квітня 2013
фотогалерея, 6 квітня 2013

Кіровоградський БК «Єлисавет-баскет» вийшов до фіналу чемпіонату!

У п'ятницю 5-го квітня у столиці відбувся другий матч півфінального протистояння української баскетбольної вищої жіночої ліги БК «Єлисавет-баскет» - БК «ТІМ-СКУФ». Нагадаємо, що перший матч завершився з рахунком 97:74 на користь кіровоградок.

А от у матчі-відповіді господарки БК «ТІМ-СКУФ» продемонстрували серйозну налаштованість на матч і не бажали так рано здаватися. Але це і не дивно, адже окрім бажання продовжити боротьбу за вихід до фіналу було ще бажання зробити поданок своїй наставниці Інні Кочубей, яка сьогодні святкує день народження.

Вже в середині першої чверті киянки вели в рахунку 13:4....

В другій чверті кіровоградки перевернули «з ніг на голову». Вони зуміли відіграти відставання в рахунку. Рахунок після другої чверті матчу 36:34 на користь БК «Єлисавет-баскет». 12 поспіль набраних очок. Чудовий відрив здійснили підопічні Людмили Коваленко. Також відомо, що Реймонд з середини другої чверті не виходить на майданчик, а Жержеруновій в першій чверті боляче вдарили по печінці і вона тривалий час перебувала на лаві запасних. Лише в другій чверті з’явилася на майданчику.

Все ж у третій чверті Реймонд з’явилася на майданчику. У цій чверті команди йшли очоко в очко, не поступаючись одна одній. Наприкінці чверті гості здобули трьох очкову перевагу в рахунку.

В четвертій чверті матчу господарки старалися скоротити відставання в рахунку. Особливо результативною була Мацко. Аліна Ягупова після перерви теж «оживилася» і втрутилася за звання найрезультативнішого гравця зустрічі. За дві хвилини до завершення четвертої чверті гості відірвалися на 10 очок. В ті хвилини результативно зіграли Траоре і Жержерунова. В підсумку гості святкували перемогу - 75:63.

УВАГА! 10 квітня в Києві «Єлисавет-баскет» з «НПУ-Динамо» (сьогодні з рахунком 104:74 перемогло БК «Регіна Баскет») зіграє перший матч фінального протистояння.

БК «ТІМ-СКУФ» - БК «Єлисавет-баскет» 63:75 (26:13, 8:23, 13:14, 16:25)
«ТІМ-СКУФ»: Кочубей (10 очок+3 підбирань+8 результативних передач), Стаднік (0+1+1), Мацко (24+9+2), Уро-Нілє (14+9+2), Завидіна (4+2+1), Краєвська (2+1+1), Скорбатюк (3+6+0), Березинець (6+8+1).
БК «Єлисавет-баскет»: Ягупова (23 +12 +9), Кириченко (9+2+0), Фрасинюк (0+0+0), Джурич (0+0+0), Назаревич (5+6+0), Реймонд (3+5+0), Відович (16+11+3), Ніколаєва (0+0+0), Жержерунова (11+14+4), Сівакова (0+0+0), Траоре (8+7+1).