Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: економіка
Автор: ГУ ДФС у Кіровоградській області
Дата: 31 травня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/economy/2019/05/31/legalizatsija-dohodiv-otrimanih-zlochinnim-shljahom-sprava-pidsudna.htm
економіка, 31 травня 2019

Легалізація доходів отриманих злочинним шляхом - справа підсудна

ГУ ДФС у Кіровоградській області


Податковою міліцією ГУ ДФС у Кіровоградській області проводяться заходи, направлені на виявлення, припинення фактів привласнення державних коштів та подальшого відмивання доходів отриманих злочинним шляхом. 


Протягом  2018-2019 років за матеріалами співробітників податкової міліції Кіровоградської області до ЄРДР внесено вісім кримінальних проваджень за ознаками правопорушень передбачених ч. 1 ст. 209 КК України відносно громадян України, які використовуючи своє службове становище незаконно отримали кошти на власні карткові рахунки та в подальшому перевили їх в готівку і використати на власні цілі.


За результатами розслідування кримінальних проваджень даної категорії до суду з обвинувальним актом направлено  два кримінальних провадження для притягнення винних до кримінальної відповідальності.     


Так, у березні 2018 року слідчими ГУ ДФС у Кіровоградській області під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області закінчено спеціальне досудове розслідування відносно громадянки України, яка в період з грудня 2015 року по червень 2017 року,  перебуваючи на посаді головного бухгалтера комунального медичного закладу Кіровоградської області вчинила корупційне правопорушення, я саме використовуючи своє службове становище, з метою особистого збагачення, заволоділа бюджетними коштами у сумі понад 761 тис. гривень, які виділялися з районного бюджету для виплати заробітної плати працівникам  комунального медичного закладу. Вищезазначені кошти були легалізовані нею шляхом перерахування на особистий картковий рахунок із подальшим зняттям їх готівкою, перерахуванням на карткові рахунки  родичів, оплати товарів та послуг фінансових установ.  В ході досудового розслідування заявлено цивільний позов на загальну суму 761 тис. гривень.


Після судового розгляду даних правопорушень у квітні поточного року Ульяновським районним судом Кіровоградської області обвинувачену визнано винною у скоєнні злочинів, передбачених ч.5 ст. 191 та ч.1 ст. 209 КК України, та призначено покарання у вигляді десяти років  позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях будь-якої форми власності строком на три роки з конфіскацією усього належного їй майна та зобов’язано стягнути з засудженої майнову шкоду у повному обсязі.879Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: