Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор:
Дата: 7 листопада, 19:31
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2025/11/07/svitljachki-bezpeki-za-osinnimi-motivami.htm
культура, 7 листопада, 19:31

Світлячки безпеки за осінніми мотивами


У бібліотеці-філії №2 ім. Івана Тобілевича Кропивницької МЦБС  відбувся майстер клас з виготовлення флікерів - світловідбивальних елементів, які потрібно носити на одязі або рюкзаку у темний час доби, щоб бути більш помітними для водіїв. Саме зараз, коли почали частіше вимикати світло й вулиці погано освітлені, це дуже актуально.


Присутнім нагадали правила безпеки для пішоходів та розказали про те, що флікери бувають різних зразків, наприклад, у формі брелоку чи браслету. В темну пору доби пішохода видно за десять метрів, у світлому одязі – за 40 метрів, а у світлому одязі з флікерами – за 150 метрів.


Сьогодні виготовляли брелоки у вигляді кленових листочків, сердечок та тварин.  Під час майстер-класу задіяли також й стрічку, яка світиться, зробивши  з неї  прикрасу на сумку.


Бібліотекарі, таким чином, продовжили роботу за проектом  Громадський хаб «Амбасадори безпеки», який  впроваджується ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» за підтримки Проєкту стабілізації поліцейської діяльності (PSP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.


129Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: