Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор: Центральна міська бібліотека для дітей
Дата: 15 квітня, 13:28
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2024/04/15/tvoja-profesija-tvii-vibir-tvii-uspih.htm
культура, 15 квітня, 13:28

Твоя професія, твій вибір, твій успіх

Центральна міська бібліотека для дітей


День віртуальної інформації «Твоя професія, твій вибір, твій успіх», який провели сьогодні в Центральній міській бібліотеки для дітей був спрямований як на ознайомлення з різноманіттям професій, так і на те, як вибрати саме ту, яка приноситиме задоволення і дозволить проявити свої таланти.

         

Використовуючи  різні сайти та ресурси Інтернету, учасники заходу отримали корисну інформацію про різні сфери діяльності, від традиційних професій до сучасних технологічних інновацій. І діти, і дорослі переглядали відеоматеріали, досліджували описи різних професій, дізнавалися про вимоги до них. Цікавилися перспективами кар'єрного зростання та можливостями для навчання .


Користувачі молодшого і середнього віку з задоволенням взяли участь у мультимедійних  інтерактивних іграх і пізнавальних онлайн вікторинах, відповідно до свого віку. 


Особливу зацікавленість і активність  проявили підлітки. Використовуючи  різні платформи, з ентузіазмом пройшли онлайн тестування. Результати тесту надали дітям  підказки щодо найбільш перспективних напрямків та  найкращого кар'єрного шляху, адже, знаючи свої сильні особистісні риси, вони зможуть зробити більш обдуманий вибір щодо майбутнього фаху. Старшокласникам, які не змогли відвідати бібліотеку, в дистанційному режимі  відіслали посилання на онлайн сервіси та платформиз профорієнтації.


646Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: