Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор:
Дата: 12 квітня, 16:33
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2024/04/12/diti-potrebujut-istorii.htm
культура, 12 квітня, 16:33

Діти потребують історій


Сьогодні кожен українець мріє відчути спокій, проте в умовах воєнного часу та тривожних новин це, на перший погляд, неможливо. Страх, негативні емоції,  стрес впливають як на дорослих, так і дітей.


Бібліотекарі-філії  №19  в рамках дня інформації «Книготерапія: як  ліки від складних проблем» завітали до 6 класу  Гімназії «Ерудит,  щоб познайомити учнів  з дієвими способами зменшення емоційного  навантаження  та найкращими  дихальними техніками для розслаблення,  адже сьогодні, як ніколи всі ми  розуміємо цінність  спокійного та мирного життя. Підлітки ділились  своїми способами заспокоєння і найпопулярнішими з них були: читання художньої літератури та поезії, прогулянки на свіжому повітрі, спілкування з друзями, а ще… мрії. Бібліотекарки показали сучасні видання для підлітків, які допоможуть їм занурюватися в історії та шукати в них опори.


Другою частиною насиченого дня були практичні заняття та тілесний практикум. Вихователям ДНЗ №62 бібліотекарі презентували новинки з  «Книжкової валізки», з якими дітям буде легше проживати травматичний досвід, керувати своїми емоціями та обговорювати те, що їх турбує. А також практикувались з дорослими заспокоюватись за допомогою різних технік «Дихання життя», «Дихання по квадрату», «Свічка-квітка» та «Стосик книжок» з книжковим черв’ячком. В свою чергу вони поділилися своїми ефективними методами заспокоєння дітлахів.

      

1289Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: