Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор: Бібліотека-філія № 1
Дата: 28 квітня, 17:53
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2021/04/28/-mizhosobisti-sekreti-garmonija-vidnoshen-informatsiinii-brifing-.htm
культура, 28 квітня, 17:53

«Міжособисті секрети – гармонія відношень». Інформаційний брифінг.

Бібліотека-філія № 1


У бібліотеці-філії № 1 відбувся інформаційний брифінг «Міжособисті секрети – гармонія відношень». 


Оскільки все навколо намагається на нас впливати – обставини, родинні та робочі стосунки, інформаційні потоки тощо, то хочемо того, чи ні, але ми підпадаємо під певний емоційний вплив людей та обставин. Нас постійно вчать, як слід вчиняти, що і як говорити… Тому ми й намагаємося знайти правильний вихід з цих обставин, залишаючись в гармонійних відносинах з оточуючим світом. Допомогти розібратися у цих перипетіях певною мірою покликана книга Карпова В. Є. та Карпова А. В. «Міжособисті секрети». Вона  охоплює проблеми морально-психологічних орієнтирів удосконалення особистості, міжособистісних відношень на сучасному етапі. 


Працівники бібліотеки познайомили наших читачів з цією книгою, проаналізувавши головні її меседжі. Наші користувачі ознайомилися також і з іншими виданнями цих авторів. Відвідувачі бібліотеки отримали вичерпні відповіді на свої запитання. 


1172Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: