Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: культура
Автор: Тетяна Колєчкіна, завідувачка відділу краєзнавства
Дата: 2 грудня 2020
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/culture/2020/12/02/tvorcha-osin-valentina-karpova.htm
культура, 2 грудня 2020

Творча осінь Валентина Карпова

Тетяна Колєчкіна, завідувачка відділу краєзнавства


В останній день листопада, у відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Дмитра Чижевського, відбулася зустріч з Валентином Карповим – військовим лікарем, офіцером запасу ЗС України, письменником, художником-аматором, громадським діячем, головним отаманом обласної громадської організації «Центральний козацький округ», генерал-полковником козацтва. Валентин Євгенович – член творчого об’єднання «Парус» та Спілки слов’янських письменників України. 


Творчий доробок Валентина Карпова – великий і багатогранний. Це понад 30 різнопланових книг, розрахованих на дорослого читача та молодь: «Афіліація і влада» (2007), «Воспитание и самосознание» (2008), «Мораль переходного периода» (2009), «Земляне: мифы и реальность» (2010), «Психология брака» (2011), «В ожидании выстрела Авроры» (2012), «Запрещенная правда: мифы и реальность Третьего рейха» (2013), «Акценти сивої давнини» 1 і 2 том (2014), «В пошуках істини» (2014), «Розірвана Україна» (2015), «Подорож у часі» (2015), «Центр України: читач як свідок» (2016), «Країна знань» в трьох томах (2018-2019), серія із шести книг «Відголоски родинної пам'яті» (2020).


Виставка картин, що представлена у відділі, розкрила ще одну грань талановитої особистості Карпова – його дар як художника. Експозиція складається із 40 робіт. Хоча він не фахівець-художник, а скоріше аматор, але його картини привертають увагу фантастичними сюжетами, кольоровою гамою, аурою добра і світла. В його творах зображується любов до людей, до рідної природи.  Деякі з картин  мають ознаки декоративного українського розпису.


Під час зустрічі, очільниця творчого об’єднання «Парус» Олена Надутенко вручила Валентину Євгеновичу членський квиток Спілки слов’янських письменників України.


Головний меседж творчості Валентина Карпова – творити добро для людей.


Запрошуємо на перегляд книжкової та художньої виставки!4116Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: