Кіровоградський обласний художній музей запрошує.
18 травня 2019 року з 16.00 до 24.00
ПРОГРАМА
Місце проведення |
Час проведення |
Назва заходу |
Біля музею Фойє музею, І поверх |
16.00-20.00 |
«НАND – MАDЕДИВА» виставка - ярмарок майстрів декоративно – ужиткового мистецтва, креативного дизайну та предметів вжитку |
17.00-22.00 17.00-19.00 |
ВІЛЬНИЙ МІКРОФОН КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА за участі виконавців найрізноманітніших музичних стилів: Марії Моренко,Андрія Шульги, Тамари Алдошиної,Андрія Гардашнікова та гурту «Партизан-Бенд»та ін. «МУЗЕЙНІ ПУНДИКИ» (виставка-продаж виробів із тіста) За участі учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі (директор – Людмила Снєжко) |
|
КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА «МИСТЕЦЬКИЙ ФЬЮЖЕН» |
||
16.00-17.15 |
ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ Виступи учнів та викладачів музичної школи № 2 ім. Ю.Мейтуса м. Кропивницький (директор - Валентина Ревенко) |
|
17.20-18.20 |
МУЗИЧНО-ТАНЦЮВАЛЬНА ФЕЄРІЯ від музичної школи № 4 м. Кропивницький(хореографічний ансамбль «Флоренс») (директор – Ольга Полєвіна, викладачі – Валентин Кончаков, Світлана Свиридова) |
|
18.30-19.00 |
ФЕНТЕЗІ ПІСКОМ «MAGICOFSAND» (керівник гуртка «Малюнок піском» – Оксана Качуровська) |
|
19.00-19.15 |
ШКОЛА ХІП - ХОПУ «KILL THE BEAT» (керівник – Богдан Тітаренко) |
|
19.15-19.25 |
- ГРАЙЛИВА СКРИПКА від ІГОРЯ ЖУКОВА |
|
19.30-19.45 |
THEDANCINGWOMEN’SSTUDIO (студія танцюючих жінок, тренер – Марина Корніца) |
|
19.45-19.50 |
ПОКАЗОВИЙ ВИСТУП вихованців Центру оперативно-тактичної підготовки «ЦИТАДЕЛЬ» (голова Центру, інструктор - Олег Ковальчук) |
|
19.50-20.00 |
СТЕНДАП від САНЬКИ КРИКУН |
|
20.00-20.15 |
СХІДНА МІСТЕРІЯ у виконанні учнів школи східного танцю «ШАКТІ» (керівник – Юлія Плугатар) |
|
20.15-20.30 |
КАВЕР ДУЕТ «ONLYSOUL» Валерія Бондюк, Вікторія Карашевич |
|
20.30 -21.00 |
СТУДІЯ ТАНЦЮ ТА АКРОБАТИКИ НА ПІЛОНІ ROYAL POLE DANCE (керівник – Ірина Несен) |
|
21.00-23.30 |
«ДУША СПІВАЄ!» у виконанніНаталії Шевченко, Марії Моренко, Андрія Гардашнікова та інш. |
|
Фойє, ІІ поверх |
17.00-23.00 |
ПІД ПРИЦІЛОМ ОБ’ЄКТИВУ (флешмоб «Україна Єдина») «ЗАМАСКОВАНА ТУРБОТА»(плетіння маскувальної сітки) |
Фойє, ІІІ поверх |
17.00-21.00 |
МИСТЕЦЬКО - ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДІТЛАХІВ |
Фойє, ІІІ поверх |
17.00-20.00 |
ДИТЯЧИЙ АРТ-ПРОСТІР Майстер-клас по виготовленню іграшок із паперу від Арт-студії «Совушка» (керівники - Світлана та Тетяна Стороженко) |
МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР «ВІД ТРАДИЦІЙ ДО ІННОВАЦІЙ» |
||
Експозиційний зал «Сакрального мистецтва», ІІІ поверх |
18.00-21.00 |
«ХУДОЖНЄ ТАТУ» - у виконанні студентів кафедри дизайну та мистецтва ВПНЗ Кропивницький інститут «Університет сучасних знань» (керівник – Ірина Зантарія) «ДЕРЕВО ЖИТТЯ» (майстер клас по створенню колективної роботидо Міжнародного дня захисту дітей (керівник – Ірина Зантарія) «БАРВИСТИЙ КИЛИМ» (майстер-клас із килимарства (проводить Валентина Добровольська) |
МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР «ЧАРІВНА МАВКА» |
||
Експозиційний зал «Мистецтво XVIII – початку XX ст.», ІІІ поверх |
16.00-23.30 16.30-23.30 19.00-22.00 |
ХУДОЖНЄ ФОТО - ПЕРЕВТІЛЕННЯ «ЧАРІВНИЙ ОБРАЗ З МИНУЛОГО» ФОТОСАЛОН «ВІДЧУЙ СЕБЕ ІНАКШЕ» (куратор - Євгенія Ткаченко) МАЙСТЕР - КЛАС ПО ПЛЕТІННЮ КОСИ за участю учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі МАЙСТЕР - КЛАС ІЗ ВІЗАЖУ за участю учнів Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі (директор – Людмила Снєжко, керівник - Лариса Калюжна) |
МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР «ЗУСТРІЧІ У «МАЛЬОВНИЧІЙ УКРАЇНІ»» |
||
ІV поверх |
17.30 -18.30 18.00-19.00 18.00 -20.00 19.00 -20.00 20.00-21.00 |
«Відродження традицій» - майстер-клас із вишивки гладдю (проводять майстрині Раїса Корсун та Валентина Андріяшевська) Майстер - клас із виготовлення «Пташки» (проводить майстриня Ірина Татарчук) «Пізнай себе» - експрес діагностика по даті народження (проводять Людмила Овчаренко та Олександра Ткаченко - «Студія творчого розвитку» Презентація відеопроекту із циклу «Особистості»: «Творчий портрет скульптора, художника - земляка Віктора Френчка» (куратори - Людмила Френчко, викладач; Світлана Чуркіна - студентка ІІІ курсу відділу теорії музики Кіровоградського музичного коледжу) ЛІТЕРАТУРНИЙ МІКС (за участі Олександра Косенка, Олени Горобець, Олени Трибуцької та ін.) |
Фойє, ІV поверх |
19.00-20.30 |
МАЙСТЕР - КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ за участю художника-реставратора музею, майстриніАнни Петренко |
Експозиційний проект - картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 р.», Виставка голограм «Археологічні скарби України» |
18.00-21.00 |
ДЕМОНСТРАЦІЯ військового екіпірування та сучасної зброї від Центру оперативно-тактичної підготовки «Цитадель» (голова Центру, інструктор – Олег Ковальчук)
«ВІДКРИЙ МУЗЕЙНИЙ СКАРБ – ПІЗНАЙ ІСТОРІЮ» (тематична екскурсія, куратор - Валентина Ноженко) |
Відділ музею – картинна галерея Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» |
18.00-22.00 |
ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ХУДОЖНИКА: Створення колективної картини (куратор - Анатолій Кімнатний) |
21.00-22.30 |
Перегляд фільму Ахтема Сеітаблаєва «Хайтарма» до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу |
|
18.00-21.00 |
КРЕАТИВНИЙ ПРОСТІР – «ТВОРИМО РАЗОМ» ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР - КЛАСІВ: Виготовлення магніту-топіарій (проводить Оксана Голубєва – об’єднання «Креативна молодь») Виготовлення свічки із вощини (проводить Варвара Діордієва – об’єднання «Креативна молодь») Виготовлення заколки із фоамірану (проводить Світлана Бровенко – об’єднання «Креативна молодь») Виготовлення листівки у техніці квілінг (проводить Галина Неділько – об’єднання «Креативна молодь») Виготовлення сувенірних олівців із ниток (проводить Ірина Новакова – ГО Центр розвитку людини і сім’ї «Сонячний зайчик») З розфарбовування гіпсових фігурок (проводить Дар’я Постика – голова творчої майстерні «Макош» |
Також відвідувачі будуть мати можливість ознайомитися з експозиціями музею:
«Сакральне мистецтво», «Мистецтво XVIII – початку ХХ століття», «Мальовничі куточки Степової Еллади»; експозиційним комплексом декоративно-ужиткового мистецтва та відділом музею – картинною галереєю Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»
та переглянути наступні експозиційні комплекси:
- Виставку творів сакрального мистецтва, переданих до фондів обласного художнього музею Службою Безпеки України та Національним художнім музеєм України;
- Експозиційний проект - картина Войцеха Коссака (1856-1942) «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 року»;
- Виставку голограм «Археологічні скарби України»;
- Експозицію «Кабінет медалей», присвячену пам’яті громадського діяча, краєзнавця, мецената, колекціонера Віктора Петракова (1947- 2016);
- Експозицію робіт Володимира Крутоуса «Майстер історичної мініатюри» до ювілею митця;
- Експозицію«Дотик до мрії»,присвяченуДню Європи;
- Експозицію«Поля Малої Виски»до 94-ї річниці від дня народження художника-земляка Петра Оссовського;
- Всеукраїнський виставковий проект«Мальовнича Україна».