Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Кіровоградський обласний центр зайнятості
Дата: 1 серпня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2022/08/01/-jak-stvoriti-rezjume-pitannja-jake-hviljue-shukachiv-roboti.htm
суспільство, 1 серпня 2022

«Як створити резюме?» — питання, яке хвилює шукачів роботи

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Резюме – один із найефективніших інструментів пошуку роботи. У ньому потенційний роботодавець може знайти найбільш важливі для себе факти про вас, в основному пов'язані із досвідом роботи, навичками і знаннями.


«Сьогодні для всіх очевидно, що пошук роботи буде малорезультативним без грамотно складеного резюме. Що потрібно для того, аби зацікавити  рекрутера своєю кандидатурою? Для початку необхідно ознайомитися з основними аспектами – видами, структурою та технікою підготовки резюме. Це ми з вами сьогодні і будемо опановувати», - із цих слів фахівець Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості розпочала тренінг з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме». 


Захід організовано для студентської молоді з числа внутрішньо переміщених у рамках дитячої акції «Літо – 2022: разом до Перемоги!». 


Так, присутні формували практичні навички написання резюме і ефективного його використання у пошуку роботи. 


Крім цього, фахівці служби зайнятості надали декілька порад щодо наповнення інформацією резюме, що сприятиме успішному працевлаштуванню. Наприкінці тренінгу студенти були задоволені, оскільки отримали відповіді на уточнюючі питання щодо змісту резюме. 


Ви ще не знаєте, яку професію обрати або ж не можете опанувати нову спеціальність? Фахівці Державної служби зайнятості допоможуть вам. Звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що вказані тут https://cutt.ly/eKruj8L.


Також Кіровоградський обласний центр зайнятості має власний Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами https://t.me/DCZWorkNowBbo


1734Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: