Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Кіровоградський обласний центр зайнятості
Дата: 17 червня, 15:21
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2022/06/17/chi-zaznachaetsja-informatsija-pro-dostupnist-robochih-mists-dlja-osib-z-invalidnistju-u-zvitnosti-pro-vakansii-.htm
суспільство, 17 червня, 15:21

Чи зазначається інформація про доступність робочих місць для осіб з інвалідністю у звітності про вакансії?

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Так, зазначається. Інформація про доступність робочого місця для особи з інвалідністю та інших маломобільних груп населення зазначається у пункті 2 додатку до звітності «Відомості про вакансію(ї)». Цей додаток заповнює роботодавець у разі укомплектування вакансії за сприяння державної служби зайнятості. 


Зокрема, зазначається інформація про наявність зовнішніх сходів з пандусом, паркувального місця для автомобіля особи з інвалідністю, санітарно-гігієнічного приміщення, розрахованого для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.


Ця інформація дозволить працівникам центрів зайнятості інформувати шукачів роботи з числа осіб з інвалідністю про інклюзивність будівель. Тим самим це має підвищувати оперативність укомплектування робочих місць.


Нагадаємо, з 7 липня 2022 року застосовуватиметься нова форма звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».


Довідково. Детальніше про те, у чому відмінність між чинною і новою формою звітності про вакансії, можна дізнатися, перейшовши за посиланням  https://cutt.ly/qKyziEM. 


Про  способи укомплектування вакансій, передбачені законодавством, інформація за посиланням https://cutt.ly/sKyzb0r.370Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: