Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Україна-Центр, автор фото - Ігор Демчук
Дата: 15 березня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2022/03/15/-harchi-na-front-goduemo-patriotiv-.htm
суспільство, 15 березня 2022

​Харчі на фронт: Годуємо патріотів!

Україна-Центр, автор фото - Ігор Демчук
Вже два тижні, з ранку і до ночі, понад двісті хлопців та дівчат у Кропивницькому готують для української армії борщі та супи швидкого приготування. Спільнота «Годуємо патріотів» працює на базі Гончаренко центру, і минулих вихідних тут зібралися понад тридцять господарів та господинь, щоб фасувати сухі суміші, підготовлені заздалегідь у себе вдома.

Як розповіла журналістам «
України-Центр» одна з координаторок проекту Олена Коряк, є велика потреба у сушарках для овочів та фруктів. «Ми робимо таку їжу, яку можна швидко приготувати в польових складних умовах». Якщо у кого вдома є сушарки, люди можуть сушити овочі та фрукти, і передавати їх на фасування. Приєднатися до спільноти можна у Телеграмі – https://t.me/+J_aRaQrw4rYxMTgy – і тут дізнатися про графік роботи, отримати поради.

Ще одна потреба – це крупи у вигляді пластівців (виключення – вівсяні пластівці, вони не потрібні). Перші страви з таких круп готуються швидко, це є важливим в умовах війни. Якщо у кого є молоті на пластівці горох, рис, гречка та інші крупи – приєднуйтесь до Телеграм-групи, і вам скажуть, куди їх привезти, або передати.

«Ці сухі борщі та супи ми готуємо виключно для Збройних сил України. Тероборону забезпечує міська та обласна влада, ми працюємо на армію. Зараз шукаємо по районах Кіровоградської області будь-яку мелену крупу, січку, пластівці. Звернулися до Новоукраїнського комбінату хлібопродуктів – там немає. Люди, допомагайте», – каже Олена Коряк.


Також кожен і кожна може підтримати спільноту фінансово - будь-які пожертви кидайте на картку 4149629384508081 (отримувачка - Бур'яненко Олександра Ігорівна).

5299Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: