Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Кіровоградський обласний центр зайнятості
Дата: 11 січня, 11:48
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2022/01/11/pro-statistichnii-analiz-regionalnogo-rinku-pratsi.htm
суспільство, 11 січня, 11:48

Про статистичний аналіз регіонального ринку праці

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Обласний центр зайнятості взяв участь у реалізації пілотного проєкту з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів. На нашій сторінці у фейсбуці започатковано розміщення окремих матеріалів за результатами дослідження (з комплексним звітом “Ринок праці Кіровоградської області. 2021” є можливість ознайомитись у “хмарному” середовищі – посилання розміщене у матеріалі, що є першим на сторінці).


Комплексний звіт складається з чотирьох розділів: “Результати статистичного аналізу”, “Результати щорічного опитування роботодавців”, “Результати опитування випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2020 року”, “Результати експертної оцінки окремих ВЕД”.


У першому розділі проаналізовані статистичні дані ситуації на регіональному ринку праці. Ці дані отримані від Головного управління статистики в Кіровоградській області, взяті з відкритих джерел інших державних органів. Опрацьовані також окремі статистичні матеріали обласного центру зайнятості. Бажаючі ознайомитись з більш широкою інформацією щодо стану зареєстрованого ринку праці області можуть це зробити завітавши до розділу “Аналітика та статистика” на вебсторінці обласного центру зайнятості. 


Детальніше за посиланням: https://kid.dcz.gov.ua/analitics/view


544Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: