Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: суспільство
Автор: Богдан Дзюняк, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новомиргородської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості
Дата: 8 червня, 12:20
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/society/2021/06/08/jak-agropidpriemstva-kirovogradschini-dbajut-pro-bezpechne-vikonannja-robit-u-silskogospodarskii-galuzi-.htm
суспільство, 8 червня, 12:20

Як агропідприємства Кіровоградщини дбають про безпечне виконання робіт у сільськогосподарській галузі?

Богдан Дзюняк, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новомиргородської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості


Для багатьох керівників сільськогосподарських підприємств пріоритетними є завдання щодо створення належних та безпечних умов праці найманих працівників, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням у процесі трудової діяльності.


Днями відбулася зустріч фахівців Новомиргородської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості з представником СТОВ «Промінь», що спеціалізується на вирощуванні зернових, бобових та насіння олійних культур, а також розведенні великої рогатої худоби молочних порід, овець, кіз і свиней, у якого виникла потреба провести навчання за напрямком «Безпечне виконання робіт у сільськогосподарській галузі».


«Умови праці у сільськогосподарському виробництві мають певні особливості. Здебільшого польові роботи виконуються на значній відстані від центральної садиби й тракторної бригади. Через це знижується контроль за безпекою працівників з боку адміністрації господарства. У цих умовах підвищується особиста відповідальність механізаторів за безпеку проведення робіт», – розповів керівник підприємства Іван Богданюк. 


Під час робочої зустрічі фахівці районної філії повідомили, що навчання відбуватиметься на  базі Полтавського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Представника роботодавця ознайомлено з робочим навчальним планом Полтавського ЦПТО та складено договір про організацію професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця.


«Оскільки якість виконання сільськогосподарських робіт залежить від навичок та вмінь самих працівників, керівники аграрних підприємств усіляко підтримують проходження шукачами роботи, їхніми майбутніми працівниками, курсів щодо дотримання безпечного ведення робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі, адже безпека професійної діяльності – запорука не лише успіху, а й життєдіяльності кожної людини», – зазначив начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новомиргородської районної філії Богдан Дзюняк.


719Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: