Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 травня, 09:43
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/05/13/kabmin-shvaliv-pidvischennja-aktsiziv-na-alkogolni-napoi-z-lipnja.htm
новини, 13 травня, 09:43

Кабмін схвалив підвищення акцизів на алкогольні напої з липня


Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт про внесення змін до податкового кодексу України про наближення законодавства країни до законодавства ЄС в частині ставок акцизного податку.


Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в п'ятницю, пише Економічна правда.


Пропонується позначити терміном "проміжні продукти" вина та інші зброджені напої (зокрема суміші зі зброджених напоїв та суміші на основі зброджених напоїв), фактична міцність яких вища за 1,2% об'ємних одиниць етилового спирту, але не вища за 22%.


Крім того, передбачено збільшення ставки акцизного податку на 3,81 грн - з 8,42 до 12,23 грн за 1 літр для проміжних продуктів (до рівня діючої ставки на вина ігристі та вина газовані, зброджені напої, вина ароматизовані ігристі).


Законопроєкт визначає графік щорічного збільшення таких ставок з 1 липня 2024 року по 31 грудня 2027 року включно з огляду на загальну різницю між розмірами ставок, очікуваних на 1 січня 2028 року, як це передбачено в чинному законодавстві.


Нагадаємо:


Кабінет міністрів планує погодити законопроєкт, який передбачає підвищення акцизного податку для тютюнових виробів. Вищі ставки податку можуть запрацювати вже з липня цього року.


1181Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: