Перший етап Кубку області зі спортивного орієнтування-2024 відбувся на території Приютівської громади Олександрійського району 7 квітня.
Дистанції для 357 спортсменів із Великосереринівської, Мар’янівської, Новгородківської, Онуфріївської, Піщанобрідської, Соколівської, Суботцівської та Устинівської територіальних громад, міст Знам’янка Кропивницький, Олександрія та Світловодськ, а також – для учасників із тимчасово окупованих територій, які проживають на території Кіровоградської області та мають статус ВПО, були підготовлені біля с. Веселого.
Організатор змагань – КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». Учасники та організатори змагань подякували ЗСУ за можливість жити, працювати та змагатися.
https://oblrada.kr.ua/event/080420241341
![](/data/articles/070/032/70032/images/123256/medium-436771491_868308421960715_1503321761401415803_n.jpg)
![](/data/articles/070/032/70032/images/123257/medium-434431690_868308165294074_9003210535975606061_n.jpg)
![](/data/articles/070/032/70032/images/123258/medium-436686683_868308391960718_6729766621741669807_n.jpg)