Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 8 квітня, 14:21
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/04/08/kropivnitskii-urok-bezpeki-proishov-u-fortechnii-gimnazii-foto-.htm
новини, 8 квітня, 14:21

Кропивницький: урок безпеки пройшов у Фортечній гімназії (ФОТО)


Учні молодших та середніх класів Фортечної гімназії, що в обласному центрі, сьогодні опановували безпекове вчення у супроводі рятувальників та правоохоронців. Найважливішими для кожного, хто нині живе в Україні, є знання того, як убезпечити себе та оточуючих від вибухонебезпеки. Знання та вміння діяти впевнено й безпомилково  у разі зустрічі з небезпечними знахідками передали учням рятувальники, що мають  багаторічний досвід роботи. 


На спеціальних макетах-стендах діти мали можливість побачити моделі  сучасних боєприпасів. Про їх вибухові характеристики   вони дізналися від досвідченого сапера ДСНС.


Школярі запам’ятали правило трьох НЕ: не підходити, не чіпати та не користуватися мобільним телефоном поруч з боєприпасами. А ще у такому випадку слід відійти назад тим самим шляхом, за можливості, позначити це місце та попередити про знахідку оточуючих. На безпечній відстані (а це не менше 100 метрів) повідомити про такий випадок рятувальників або правоохоронців за номерами “101”, “102”.


Патрульні, у свою чергу, нагадали школярам про встановлені правила розміщення у мережі власноруч створених фото та відео. Важливо пам’ятати, що при здійсненні зйомки за допомогою камери мобільного телефону слід бути уважним, аби в об’єктив не потрапляли об’єкти інфраструктури та військова техніка. 


А ще традиційно повторили правила дорожнього руху, що ніколи не буває зайвим. 


Кожен учасник заходу отримав застережну листівку з основними правилами дій в екстремальних ситуаціях, які допоможуть вберегти людину від небезпеки, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.

                     

1062Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: