Усі школи та ліцеї Кіровоградської обласної ради долучились до масштабного проєкту «Пліч-о-пліч.
Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Найпопулярніші види спорту серед шкільних команд закладів освіти обласної ради – волейбол, футзал та чирлідинг.
Проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – система регіональних спортивних ліг, які проводяться на рівні шкіл, районів, областей та країни. У поточному сезоні змагання всеукраїнських шкільних ліг триватимуть з грудня 2023 по червень 2024 року. Відповідно, протягом перших двох місяців змагань вже відбулися турніри першого (шкільного) етапу, з середини лютого розпочалися змагання другого (районного) етапу.
У програмі «Пліч-о-пліч» – п’ять видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та чирлідинг.
У першому етапі змагань взяли участь всі школи, що знаходяться у підпорядкуванні Кіровоградської обласної ради.
![](/data/articles/068/800/68800/images/120277/medium-428485797_838850928239798_9024332615909087882_n.jpg)
![](/data/articles/068/800/68800/images/120278/medium-428448394_838850874906470_8008545211528765201_n.jpg)
![](/data/articles/068/800/68800/images/120279/medium-428336160_838850914906466_6041621132399973895_n.jpg)
![](/data/articles/068/800/68800/images/120280/medium-428635336_838850841573140_4510831798303679438_n.jpg)