Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 лютого, 14:21
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/02/19/prodav-osvitjanam-generatori-sumnivnoi-jakosti-ta-za-zavischenimi-tsinami-povidomleno-pro-pidozru-postachalniku.htm
новини, 19 лютого, 14:21

Продав освітянам генератори сумнівної якості та за завищеними цінами: повідомлено про підозру постачальнику


Наприкінці 2022 року  він  поставив 14  бензогенераторів для шкіл та дитячих садків Знам’янщини. Обвинувальний акт стосовно керівника місцевого відділу освіти, яка була відповідальна за вказану держзакупівлю, наразі  перебуває на судовому розгляді.


За процесуального керівництва Знам’янської окружної прокуратури повідомлено про підозру директору товариства за фактом заволодіння  майном  шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч.4 ст.191, ч.1 ст.366 КК України). 


Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний уклав з  відділом освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради договір про закупівлю 14 бензогенераторів для потреб навчальних закладів міста. 


Слідчі з’ясували, що підприємство підозрюваного не спеціалізувалось на торгівлі цим товаром.  Відповідно придбані освітянами генератори не відповідали умовам заявлених в договорі закупівлі, - ані їх технічним та якісним характеристикам, ані гарантіям експлуатації. 


Крім того, ціна на аналогічні генератори на ринку була значно нижчою, ніж передбачено договором. Достовірно знаючи про це, підприємець вніс до офіційних документів дані щодо поставки саме тих генераторів, які передбачені специфікацією до договору. У подальшому заволодів грошовими коштами у сумі понад 800 тис грн., отриманими ним з  місцевого бюджету.


Триває слідство.

https://t.me/kirgpua/1460


201Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: