У Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького відбулася прем’єра імерсивної вистави «Марко Лукич». Вона присвячена творам засновника першого українського професійного театру Марка Кропивницького та передбачає максимальний контакт акторів із глядачем.
«Марко Лукич» – вистава, під час якої актори «руйнують» дзеркало сцени. Вони виходять до глядачів і знаходяться з ними в контакті на відстані одного-двох метрів», – так прокоментував прем’єру директор Театру Корифеїв Сергій Корнієнко.
Вистава складається з уривків сімох п’єс Марка Кропивницького: «Доки сонце зійде – роса очі виїсть», «Чмир», «По ревізії», «Олеся», «Мамаша», «Глитай, або ж павук» та «Старі сучки й молоді парості»». Деякі з них у Театрі Корифеїв досі не ставилися.
Дії вистави відбуваються на першому та другому поверхах Театру Кропивницького, а також безпосередньо у самій залі і навіть на балконах.
Докладніше https://oblrada.kr.ua/event/120220241300
![](/data/articles/068/607/68607/images/119819/medium-427979011_834476562010568_3057144608716675644_n.jpg)
![](/data/articles/068/607/68607/images/119820/medium-427967779_834476555343902_8080586118026129022_n.jpg)
![](/data/articles/068/607/68607/images/119821/medium-428027400_834476508677240_3158495607493628265_n.jpg)