Протягом 2023 року до місцевих бюджетів Кіровоградщини надійшло майже 15 млрд гривень доходів.
Попри перерахунок військового ПДФО з бюджетів місцевих громад до держбюджету, відбувся приріст від економічної діяльності. Про це під час апаратної наради в ОВА повідомила в.о. директора департаменту фінансів обласної військової адміністрації Анжела Анісімова сьогодні, 12 лютого.
«Власні доходи склали 10,8 млрд гривень та трансферти – трохи більше 4 мільярдів. Виконання власних доходів забезпечено по загальному та спеціальному фондах. Практично в усіх місцевих бюджетах заплановані власні доходи загального фонду перевиконані…», – повідомила Анжела Анісімова.
За словами посадовиці, в розрізі бюджетів громад збільшення бюджетів фіксувалося на всіх територіях. Найбільший приріст мали Онуфріївська громада – 120%, Кетрисанівка – 67%, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ – на 45%. Зменшення надходжень в межах 10% відбулося у Смолінській та Побузькій громадах.
Докладніше https://oblrada.kr.ua/event/120220241419