Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 31 січня, 10:49
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2024/01/31/biznes-na-borodah-viiskovii-iz-kropivnitskogo-vidkrivae-u-misti-barbershop.htm
новини, 31 січня, 10:49

Бізнес на бородах: військовий із Кропивницького відкриває у місті барбершоп


«MEN'S9.1.1» – з такою назвою відкривається барбершоп у Кропивницькому. Його засновник, Юрій Тодавчич ділиться: відкрити власний барбершоп було його мрією, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.  


«Я захопився ідеєю відкриття власного салону для чоловіків, де можна буде не тільки зробити стрижку, а й зустрітися з друзями, поспілкуватися, відпочити і хоч на деякий час забути про негативні новини. Важливо створити місце, де люди зможуть насолодитися дрібницями у житті, які допомагають зберігати позитивний настрій», – розповідає стартапер.


Зауважимо, Юрій Тодавчич – військовий,і, перебуваючи в окопах холодними вечорами, не полишав ідеї відкриття власної справи. Коли ж почув від знайомих про проєкт «єРобота», зрозумів, що це саме той шанс, якого упускати не можна. В час, коли його побратими відпочивали від служби, хлопець часу не гаяв і поступово вивчав умови надання гранту та готував бізнес-план для реалізації своєї мрії.


Залишилось останнє – захист своєї роботи перед працівниками Кіровоградського обласного центру зайнятості. Дні старань та очікувань були не даремними – перемога у руках. А вогник в очах Юрія від цієї новини говорить сам за себе – незабаром мрія здійсниться. 


За словами підприємця, інтер’єр барбершопу буде виконаний у стилі лофт, матиме зону очікування з ігровою приставкою Sony playstation. Також буде одна особливість – стенд з ММГ зброєю (макет масо-габаритний; бойова зброя, яка була деактивована шляхом внесення змін до конструкції, що призводить до неможливості робити постріл, використовуючи боєприпаси).


«Із самого порогу має задаватися чоловічий тон, а ось ці деталі зроблять атмосферу мого салону ще більш брутальною та по-чоловічому особливою. До слова, вхід до барбершопу дозволяє без перешкод зайти людям з інвалідністю, і цевелика перевага. Длявійськових будуть запроваджені знижки», – додає грантер.


Важливо зазначити, що військовий планує створити робочі місця для трьох барберів та одного майстра з манікюру та педикюру, а згодом до команди долучиться й адміністратор.


Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав. Тому якщо ви давно хотіли відкрити власну справу і вам не вистачало фінансової підтримки,проєкт «єРобота» стане вам у пригоді!


Читайте умови надання гранту та подавайте заявку на порталі ДІЯ.


Потрібна консультація? Звертайтеся до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером телефону: +38 (093) 478 70 81, або пишіть нам у Telegram.


         

2137Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: