За головування заступника начальника Кіровоградської ОВА Сергія Поліщука відбулась нарада щодо облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти області.
Під час засідання обговорили стан реалізації проєктів, які фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для облаштування шкільних укриттів.
Наразі у 12 навчальних закладах продовжуються ремонтні роботи. Представники робочої групи ОВА протягом тижня відвідають дані об'єкти та нададуть фахові рекомендації.
https://t.me/kirovohradskaODA/14410
![](/data/articles/067/102/67102/images/116587/medium-406894670_791580242966867_8406706183861947342_n.jpg)
![](/data/articles/067/102/67102/images/116588/medium-407359129_791580259633532_2447020778661227636_n.jpg)
![](/data/articles/067/102/67102/images/116589/medium-407358959_791580236300201_6002041935107001147_n.jpg)