Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 4 грудня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/12/04/delegatsija-goliv-gromad-z-kirovogradschini-bere-uchast-v-ukrainskomu-munitsipalnomu-forumi.htm
новини, 4 грудня 2023

Делегація голів громад з Кіровоградщини бере участь в Українському муніципальному форумі


Участь у Форумі, який ініціювала і проводить Асоціація міст України, беруть представники майже 400 громад, в тому числі і голови громад з Кіровоградщини, - йдеться у повідомлені Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України.


Гасло XVІІ Українського муніципального форуму «Децентралізація, прозоре врядування та єдність – основа відновлення України».


Український муніципальний форум традиційно є майданчиком для відкритих дискусій та вироблення спільної позиції представників місцевого самоврядування, державної влади та міжнародних партнерів.


Участь у Форумі беруть більше 400 представників муніципалітетів України та Європи, Парламенту, Уряду, інших органів державної влади України, Європейського Парламенту, Ради Європи, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, ЗМІ.


Програма Форуму передбачає два тематичні дні – «День Діалогу» та «День Прозорості» .


Для максимально ефективної роботи Форуму та його відкритості, Асоціація міст України надала Прем’єр-міністру України проблемні питання місцевого самоврядування та формує делегації представників місцевого самоврядування від кожної області в регіональних відділеннях Асоціації міст України.
       

361Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: