Головне управління ДСНС у Кіровоградській області повідомляє, що минулої доби рятувальники 19 разів залучались для надання допомоги в період ускладнення погодних умов.
З них 18 разів - на буксирування вантажних та легкових автомобілів, з яких два рази надавали допомогу по вилученню зі складних ділянок доріг автомобілів швидкої медичної допомоги. Всього вилучено 23 автомобілі та 29 осіб.
Всього від ГУ ДСНС України у Кіровоградській області залучалось 19 одиниць техніки та 65 чоловік особового складу.
https://t.me/kirovohradskaODA/14216
![](/data/articles/066/999/66999/images/116347/medium-406396710_788172289974329_7172955496813037213_n.jpg)
![](/data/articles/066/999/66999/images/116348/medium-405732420_788172309974327_8395110136553445715_n.jpg)
![](/data/articles/066/999/66999/images/116349/medium-406406182_788172276640997_8840069189656991936_n.jpg)
![](/data/articles/066/999/66999/images/116350/medium-406465141_788172326640992_4956185303588879014_n.jpg)