Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 29 листопада 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/11/29/-shljah-povernennja-u-kropivnitskomu-proveli-oblasnii-veteranskii-forum.htm
новини, 29 листопада 2023

«Шлях повернення»: у Кропивницькому провели обласний ветеранський форум


У Кропивницькому провели обласний ветеранський форум «Шлях повернення» сьогодні, 29 листопада. 


Мета заходу – обмін досвідом та інформацією про реінтеграцію військових до мирного життя. Участь у ньому взяли ветерани та військовослужбовці, члени родин зниклих безвісти, полонених, загиблих воїнів ЗСУ, представники органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, які працюють з військовими та їхніми сім’ями, а також фахівці у галузі психологічної, медичної та соціальної реабілітації. 


Про підтримку ветеранів Кіровоградською обласною радою розповів її голова Юрій Дрозд. За словами посадовця, для соціальної підтримки наших захисників та членів їхніх родин рішенням депутатського корпусу затверджена відповідна обласна програма. Для її реалізації в обласному бюджеті лише на 2023 рік передбачені видатки у сумі понад 78 мільйонів гривень. Відповідні місцеві програми соціальної підтримки захисників на загальну суму майже 137 мільйонів гривень також затвердили в усіх 49 територіальних громадах області. 


«У комунальному підприємстві «Знамʼянська бальнеологічна лікарня» Кіровоградської обласної ради пройшли реабілітацію більше  ста захисників і захисниць. Також при обласній раді працює комунальний заклад «Обласний «Центр-Ветеран». Його працівники надають ветеранам необхідну юридичну, психологічну та соціальну допомогу. Зокрема, за необхідності забезпечують супровід при проходженні МСЕК, ВЛК. За потреби фахівці супроводжують військовослужбовців при вирішенні їхніх проблем за місцем призначення», – наголосив голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд.   


За його словами, тільки з липня по листопад цього року до Центру звернулося 8 тисяч 877 осіб, яким фахівці закладу надали необхідну допомогу.   


«Для забезпечення реабілітації ветеранів робимо все, щоб зберегти комунальне підприємство «Обласний клінічний госпіталь ветеранів війни». З цією метою обласна рада звернулася до Кабінету Міністрів України. У планах – створити на його базі регіональний центр медичного забезпечення, психологічної реабілітації військовослужбовців та ветеранів війни», – зазначив посадовець. 


Під час форуму презентували проєкт дорожньої карти «Шлях повернення». Вона передбачає надання ветеранам медичної (реабілітаційної), психологічної, соціальної та юридичної допомоги, а також їхню професійну підготовку. 

https://oblrada.kr.ua/.../shlyah-povernennya-u...

https://t.me/oblrada_kr/4411

   

262Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: