Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 жовтня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/10/12/u-kropivnitskomu-vidbuvsja-oblasnii-festival-ukrainska-paljanitsja-.htm
новини, 12 жовтня 2023

У Кропивницькому відбувся обласний фестиваль «Українська паляниця»


З давніх-давен ведеться в Україні, що хліб у хаті – то багатство, сіль  - то гостинність і щирість.  Для українського народу хліб завжди  був не просто стравою – це була основа його життя і найдорожча святиня. 


З запашними паляницями, короваями, рогаликами завітали до бібліотеки Чижевського вихованці позашкільних навчальних закладів області. Вони взяли участь у фестивалі «Українська паляниця», метою якого була популяризація народних традицій та виховання шанобливого ставлення до культурних надбань українського народу.


До обласної книгозбірні завітали вихованці Компаніївськогота Петрівського центрів дитячої та юнацької творчості, Центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» з  Новоукраїнки, Кетрисанівськогобудинку дитячої творчості, ліцеїсти з Попельнастого,Підлісного та Соколівки.


Літературно-музичними композиціями, веселими руханкамивони презентували виставки хлібних виробів та роботу музеїв хліба, які працюють в закладах.


Найкращих організатор заходу –Обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді – відзначив грамотами. Гарний настрій та позитивні емоції переповнювали кожного з присутніх на цьому святі! 


До нових зустрічей  в бібліотеці Чижевського!

                     

903Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: