Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 20 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/20/u-kropivnitskii-miskii-radi-vidbulosja-zasidannja-gromadskoi-komisii-z-zhitlovih-pitan.htm
новини, 20 вересня 2023

У Кропивницькій міській раді відбулося засідання громадської комісії з житлових питань


Сьогодні, 19 вересня, під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлани Балакірєвої відбулось засідання громадської комісії з житлових питань.


Відповідно до поданих громадянами заяв і документів, комісія рекомендувала виконавчому комітету взяти на облік для отримання тимчасового житла родину вимушених переселенців, які переїхали до Кропивницького з Донецької області. Родина включена до першочергової черги.


Також члени комісії погодили взяття громадян на квартирний облік: у загальну чергу одну особу, у першочергову чергу 4 учасника бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб, у позачергову чергу 3 особи, а саме, матір померлого внаслідок поранення захисника України, особу з інвалідністю внаслідок війни та дитину-сироту. 


Окрім цього, комісійно погоджено зняття 12 родин з обліку і надання ордера на жиле приміщення. Предметом розгляду стало й звернення ОСББ щодо переоформлення особового рахунку на квартиру.

https://www.facebook.com/krrada.official

616Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: