Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/19/kropivnitskii-potrebue-donoriv-krovi-usih-grup.htm
новини, 19 вересня 2023

Кропивницький потребує донорів крові усіх груп


Станом на 18 вересня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook


«Донорської крові потребують поранені військові, цивільні, постраждалі від ворожих обстрілів чи нещасних випадків, дорослі та діти з онкологічними захворюваннями, пацієнти під час операцій та багато інших українців», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».


Цього тижня особливо потрібні донори крові таких груп:


Київ, Київський міський центр крові: 1-, 2+

Вінниця: всі групи крові

Рівне: всі групи крові

Дніпро: всі групи крові

Харків: всі групи крові

Кропивницький: всі групи крові

Миколаїв: 1+/-, 2-, 3-, 4+/-

Запоріжжя: 1-, 2-, 3-, 4-

Херсон: 1+/-, 2-, 3+/-, 4+/-

Луцьк: 3-, 4-

Одеса:


- Обл. станція переливання: всі групи крові


- Обл. дит. лікарня: всі групи крові


Як здати кров?


Зареєструйтеся на сайті ДонорUA, заповніть свої дані та заплануйте донацію на зручний день у календарі в особистому кабінеті. Якщо центр крові у вашому місті співпрацює з платформою ДонорUA, ви будете адресно отримувати сповіщення, коли знадобиться саме ваша кров.


Ознайомтеся з переліком тимчасових і абсолютних протипоказань, аби знати, чи можна вам бути донором, а також правильно підготуйтеся до донації.


Після процедури завантажте довідку про донацію в особистому кабінеті, аби скористатися бонусами для донорів.


ДонорUA запрошує центри крові до співпраці. Платформа щотижня інформує населення про потреби у крові в містах, які надали відповідні дані, координує донорів та допомагає закривати запити окремих реципієнтів. Працівники центрів крові отримують безкоштовний доступ до панелі керування та технічну підтримку, аби зручно організовувати роботу та підтримувати стабільний запас крові. Детальніше — за посиланням.


Кожна третя людина хоча би раз у житті потребує переливання крові. Після повномасштабного вторгнення рф потреби у крові по Україні зросли на 60%, але і до цього 2/3 пацієнтів не отримували її вчасно або взагалі. Одна донація крові здатна врятувати три життя, й абсолютна більшість повнолітніх людей можуть бути донорами. Долучайтеся — ваша кров переможе!


Якщо ж ви не можете здавати кров, або бажаєте активніше брати участь у донорському русі, ви можете стати волонтером ДонорUA, або ж підтримати організацію фінансово. Кошти потрібні зокрема для перевезення крові до фронту, а також для проведення виїзних донацій та інших заходів для залучення нових донорів.


294Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: