Дата: 14 грудня 2022
новини, 14 грудня 2022

Кропивницькі шахісти — переможці чемпіонату Кіровоградської області

Насиченою та результативною видалася перша половина грудня для кропивницьких шахістів. Так, із 05 по 09 грудня на базі дитячо-юнацького клубу "Гамбіт" тривав присвячений Дню Збройних Сил України відкритий турнір міста з шахів, перемогу в якому здобув ветеран спорту Аркадій Аскері. Друге місце посів Сергій Попов, третє – Стас Шакарян - повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

А вже 10 грудня завершився відкритий чемпіонат області з класичних шахів. У приміщенні бібліотеки імені Чижевського змагалися 42 шахісти з Кропивницького та інших міст України.

Чемпіонами та призерами змагань стали представники обласного центру. Перемогу виборов Даніїл Шевченко, срібним призером став Богдан Басько, "бронзу" здобув Грищенко Станіслав.