У кропивницькому парку «Захисників правопорядку» працівники КП «Благоустрій” почали висаджувати кущі спіреї. Попри війну місто має бути чистим і квітучим і комунальники дбають про благоустрій територій з перспективою уже на наступний рік.
- Ми плануємо створити живопліт довкола парку, саме тому й обрали спірею, за нею легко доглядати саме, як за декоративною рослиною і вона стійка до різних хвороб та шкідників. Всього плануємо висадити півтори тисячі кущів, - зазначає головний агроном КП «Благоустрій» Альона Ворона.
Разом із тим, у робочий графік комунальників осінь додала і сезонних робіт. Так, уже почали прибирати відцвілі квіти на клумбах на Театральній площі, у скверах і парках — опале листя.
![](/data/articles/057/396/57396/images/93094/medium-309226836_471880764981900_3080055838099362437_n.jpg)
![](/data/articles/057/396/57396/images/93095/medium-309301593_471880794981897_3460204684902051430_n.jpg)
![](/data/articles/057/396/57396/images/93096/medium-309269482_471880951648548_6421836229719203904_n.jpg)
![](/data/articles/057/396/57396/images/93097/medium-309374683_471880744981902_6512084427899733999_n.jpg)
![](/data/articles/057/396/57396/images/93098/medium-309366621_471880768315233_3052691100217073014_n.jpg)
![](/data/articles/057/396/57396/images/93099/medium-309486022_471880748315235_604431735916427450_n.jpg)
![](/data/articles/057/396/57396/images/93100/medium-309538925_471880724981904_6577627056907320316_n.jpg)
![](/data/articles/057/396/57396/images/93101/medium-309310128_471880801648563_748384022474270448_n.jpg)