Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Кропивницький Гончаренко центр
Дата: 25 серпня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2023/08/25/chomu-tak-vazhko-zminjuvatisja-navit-pri-velikomu-pragnenni-zmin-.htm
афіша, 25 серпня 2023

Чому так важко змінюватися, навіть при великому прагненні змін?

Кропивницький Гончаренко центр

Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр Кропивницький" запрошує бажаючих на чергову зустріч із психологинею Оксаною Клименченко у вівторок, 29 серпня (початок о 14:00, тривалість - біля півтори години).

На зустрічі присутні поговорять про велику силу незмінності, а також про причини, чому ми не робимо того, що запланували, і як допомогти собі в реалізації сталих змін. Пані Оксана Клименченко - психологиня з більш ніж двадцятидворічним досвідом практичної роботи, сімейна консультантка, сертифікована психотерапевтка у методі Позитивна психотерапія. Членкиня Української Спілки психотерапевтів та WAPP (Всесвітня Асоціація Позитивної психотерапії).

Щоб завітати на зустріч, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://7xro.short.gy/hqTgCK - і без зайвих нагадувань чи запрошень приходьте у зазначений день і час за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер".

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

5634Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: