Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: афіша
Автор: Громадська організація "Турбота"
Дата: 18 травня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/poster/2021/05/18/trening-dlja-media-blogeriv-i-studentstva.htm
афіша, 18 травня 2021

Тренінг для медіа, блогерів і студентства

Громадська організація "Турбота"

Громадська організація "Турбота" запрошує журналістів та журналісток, блогерів та блогерок, а також студентство поглибити свої знання з актуальної теми сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Запрошуємо взяти участь у тренінзі, який відбудеться 22-23 травня 2021 року у м. Кропивницький (Кіровоградська область). Заявки приймаються з усієї Кіровоградської області

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (СОГІ), стереотипи та міфи щодо ЛГБТ-спільноти, феномену гомосексуальності і трансгендерності, коректна лексика, етичні норми під час роботи. Як проявляється гомофобія у повсякденному житті та у медіа? Яку коректну лексику варто використовувати і чому? Чи можна змінити сексуальну орієнтацію? Що таке СОГІ? І чому геї не хочуть стати жінками, а лесбійки не мріють змінити стать на чоловічу?

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують учасників та учасниць харчуванням, а також компенсують проїзд (за умови надання сканованих копій квитків) та організовують за потреби проживання (одна доба - ніч з 22 на 23 травня).

Тренінг проходитиме два дні з 13.00 до 17.00. Захід відбудеться з дотриманням карантинних норм.

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://cutt.ly/pbMa4fo Ми зателефонуємо кожному та кожній, хто буде відібраний до участі у тренінзі, і запросимо!

3660Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: