![](/data/articles/048/492/48492/images/74602/medium-182990616_942634743153059_4327100105535813358_n.png)
Захід організовано командою TeamEurope Кропивницький в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».
Мето проведення заходу є залучення громадськості до обговорення ролі і місця активної громадськості України у цифровому просторі Європи та світу, а також презентація дослідження «Індекс євроінтеграційного економічного поступу регіону»
Програма заходу:
13.00 – Урочисте відкриття заходу, брифінг.
13.30-14.30 Панельна дискусія «Цифровий світ: Україна-Європа»
14.30 – 15.00 Кава-брейк, інтерактивна взаємодія
15.00 – 16.00 Презентація дослідження «Індекс євроінтеграційного економічного поступу регіону»
16.00 – 16.30 Завершення, підведення підсумків
Захід проходитиме офлайн - у приміщенні Гончаренко центру у Кропивницькому, - за дотримання всіх карантинних норм. Щоб взяти участь, будь ласка, заповніть реєстраційну форму - https://cutt.ly/KbmOUU0 - і напередодні (10-11 травня) вам зателефонують та запросять.
Кількість місць обмежена.
Участь - тільки по запрошенню!