Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: економіка
Автор: Головне управління ДПС у Кіровоградській області
Дата: 21 липня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/economy/2021/07/21/oleksandr-dozorets-pro-pidsumki-roboti-pidrozdilu-zapobigannja-ta-vijavlennja-koruptsii-gu-dps-v-oblasti.htm
економіка, 21 липня 2021

Олександр Дозорець: про підсумки роботи підрозділу запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС в області

Головне управління ДПС у Кіровоградській області


Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Кіровоградській області Олександр Дозорець, відділом з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС в області постійно проводиться організаційно-роз’яснювальна робота, яка спрямована на формування всебічних знань з антикорупційного законодавства, неухильного дотримання і виконання працівниками вимог та обмежень, передбачених чинним законодавством, зокрема в заповненні е-декларацій, запобіганні та врегулюванні конфлікту інтересів.


З метою проведення профілактичної освітньої роботи щодо дотримання антикорупційного законодавства з початку 2021 року проведено 163 навчальних заходів, 39 круглих столів і тренінгів за темами: «Фінансовий контроль», «Правила етичної поведінки в органах Державної податкової служби», «Порядок організації роботи, спрямованої на запобігання та виявлення корупції», тощо.


«На постійному контролі знаходиться питання недопущення виникнення конфлікту інтересів. За перше півріччя 2021 року Головним управлінням ДПС у Кіровоградській області опрацьовано 174 повідомлення про наявність потенційного конфлікту інтересів. У 159 випадках конфлікти врегульовано шляхом усунення працівників від прийняття рішення та вчинення певних дій, в 15 випадках застосовано здійснення повноважень під зовнішнім контролем», - зазначив очільник податкової служби області.


З метою виконання положень Антикорупційної програми та зменшення ймовірності вчинення корупційних правопорушень, ГУ ДПС у Кіровоградській області протягом першого півріччя 2021 року здійснено 16 контрольних заходів щодо усунення корупційних ризиків, визначених у додатку 2 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у Державній податковій службі України. 


3126Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: